Selective Professional


Selective Profesyonel, seçkin bir İtalyan markası olarak %100 İTALYA'da üretilen, saç bakımı ve sağlık için yaratıcılığın, özgünlüğün ve tutkunun ifadesidir.


 20 yılı aşkın tecrübesi ile Selective Professional, kuaförlere profesyonel saç ürünleri ve hizmetleri sunmaya devam ediyor. Heyecan verici sonuçlar için birinci sınıf bir seçimdir.


 Selective Professional ürünleri ile VERİMLİLİK, GÜVENLİK ve GÜVENİLİRLİK gibi değerler dünyadaki tüm kuaför salonlarında desteklenmekte ve uygulanmaktadır. Selective Professional seçici Profesyonel tüm saç stilistleri için bir güvencedir.


Güçlüler Kozmetik


Saç tokası ve firkete pazarında uzun yıllar Prenses markasıyla faaliyet gösteren aile şirketinde 1968 yılında ilk olarak çalışma hayatına atılan İlter Ertekin, 1974 yılında Eczacıbaşı ürünleri satarak kozmetik sektörüne geçiş yaptı.


Güçlüler'in kuruluşuysa 1986 yılında oldu. Otuz yıla yakın bir süre Eczacıbaşı'nın ürünleri, zirveye taşındı. 1997 yılında TRICOBIOTOS ve GÜÇLÜLER arasında birikim ve sermaye işbirliğinden oluşan güçlü bir ortak yapının temelleri atıldı. Aynı yıl kalite ve hizmetten ödün vermeyen anlayışları uyuşan Marco Bucaioni ve İlter Ertekin'in, neredeyse yarım asra dayalı işbirliği anlaşması sayesinde SELECTIVE PROFESSIONAL Türkiye pazarına girmiş oldu.


İthalatçı, dağıtım ve satış firması olan GÜÇLÜLER, teknik hizmet veren Akademi'siyle ve yurt dışında eğitim görmüş uzmanlarıyla SELECTIVE PROFESSIONAL'a pazarda hak ettiği yeri kazandırmayı hedefliyor.